Windorgel vijf buizen en hout
€16.88
Windorgel vijf buizen en hout. Dit mooie Houten windorgel met 5 klankstaven en houten klepels heeft een natuurlijke uitstraling.
Lengte: 65 cm
Op voorraad
SKU:
FSW335
Categorie: Klankschalen en Windgongen
Beschrijving
SYMBOLIEK
Windgongen
De oorspronkelijke toonladder voor deze gong is ontstaan door toeval en toekomstvoorspelling, dit door het vormen van munten en tegelijker tijd de I Ching er op naslaan. Het is vernoemd naar het oude Chinese systeem van Feng Shui, voor het stroomlijnen van de positieve stroom van Chi (energiestroom).
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “Windorgel vijf buizen en hout” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Shipping & Delivery
Gerelateerde producten
Handgemaakte klankschaal De-Wa (Nepal)
€24.75 - €49.88Prijsklasse: €24.75 tot €49.88
Zeer mooie handgemaakte koperkleurige klankschalen De-Wa uit Nepal. Oorspronkelijke, met de hand gehamerde klankschaal uit Nepal met een wijd uitlopende vorm en een zeer bijzondere, langdurige klank. De fabricage van gehamerde klankschalen is een volledig handmatig proces. Elke klankschaal wordt zorgvuldig in de juiste vorm gehamerd, waarbij diverse stadia doorlopen worden om de juiste vorm en een zuivere toon te verkrijgen.
De Ishana en Shanti schalen lijken qua vorm op de DeWa, maar onderscheiden zich met name door de afwerking. De De-Wa schalen zijn vrij traditionele klankschalen. Ze onderscheiden zich vooral door de dikte van de bovenrand. Het geluid van de De-Wa is wat rijker en meer gelaagd.
De-Wa
De-wa betekent "geluk," "vreugde" of "zaligheid". Het woord wordt veel gebruikt in het Tibetaans boeddhisme om een staat van innerlijke vreugde of spirituele gelukzaligheid aan te duiden. Het verwijst niet naar oppervlakkig plezier, maar eerder naar diepe, duurzame vreugde zoals die ervaren wordt tijdens meditatie of bij spiritueel ontwaken. In tantrische boeddhistische teksten wordt De-wa vaak gekoppeld aan de staat van verlichting of aan de innerlijke beleving van grote gelukzaligheid (bde ba chen po). Het maakt ook deel uit van termen zoals de-wa chen (Tibetaans voor het zuivere land Sukhavati, het ‘Land van Ultiem Geluk’).
Drie afmetingen beschikbaar:
maat 9 = 9.5 cm diameter. ca. 225 - 250 gram
maat 10 = 10 cm diameter, ca. 250 - 300 gram
maat 12 = 12,5 cm diameter, ca. 475 - 525 gram
Materiaal: koper, tin en 8 edele metalen (Ag, Ni, Cd, Ru, Pd, Pt, Cr, Mn).
Zonder klankschaal stok of kussen.
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Klankschaal Boom Des Levens (10 cm)
€32.88
Klankschaal Messing Met Stok & Kussen 12 cm Keel Chakra
€49.88
Deze fel blauw-kleurige klankschaal is gedecoreerd met het Vishuddha symbool. Haar klanken zijn volgens de Hindoe overlevering afgestemd om blokkades in de 5e chakra los te maken en de vrije energiestroom te bevorderen. Dit is de chakra van de heldere communicatie en expressie en bevindt zich in de keel.
Bij deze klankschaal krijg je een klankschaalkussentje in bijpassend blauw met zilver.
Klankschaal Messing Met Stok & Kussen 12 cm Sacraalchakra
€49.88
Klankschaal Messing Met Stok & Kussen 12 cm Sacraalchakra. Deze classy oranje-kleurige klankschaal is gedecoreerd met het Swadhisthana-symbool. Haar klanken zijn afgestemd om blokkades in de 2e chakra los te maken en de vrije energiestroom te bevorderen.
Dit is je sacrale chakra, het energiepunt van seksualiteit en creativiteit en bevindt zich ter hoogte van je heupen en stuitje. Bovendien ontvang je het klankschaalkussentje nu in oranje/bruin met zilver.
Windbellen met vijf engelen
€12.88
Windorgel hout met 22 aluminium staafjes
€22.88
Chakra klankschaal kruin chakra met stok en kussen
€15.50
In India gemaakte fraaie violette klankschaal met kruin chakra. De kruinchakra, ook wel de zevende chakra of Sahasrara genoemd, is het hoogste energiecentrum in het lichaam en staat voor spiritualiteit, bewustzijn en verbinding met het universum. Dit chakra bevordert het gevoel van een diepere connectie met het universum, het overstijgen van het ego en openstaan voor hogere wijsheid, een diep gevoel van vrede en acceptatie en het besef dat alles één is.
Hier hoort de kleur violet of wit bij. Het bijbehorende Element is Zuiver bewustzijn, dat de elementen overstijgt.
Het Symbool voor de Kruin chakra is een lotusbloem met duizend blaadjes, die staat voor oneindige wijsheid en verlichting.
Je ontvang de klankschaal compleet met een stevig en gedecoreerde opbergdoos met stok en een rood meditatiekussentje. Verpakt in kartonnen geschenkdoos. Met informatie over de 7 chakra's in het Engels, Nederlands, Duits, Italiaans, Frans en Spaans.
Diameter 7,6 cm, gewicht 405 gram.
Materialen: metaalmengsel van messing, brons en ijzer. Loodvrije verf.
Niet met chakra toon.
Chakra klankschaal sacraal chakra met stok en kussen
€15.50
Deze in India gemaakte fraaie oranje klankschaal met sacraal chakra staat voor creativiteit, emoties en passie. Het sacraal chakra, ook wel het heiligbeenchakra (Svadhisthana in het Sanskriet), is de tweede van de zeven hoofdchakra’s. Dit chakra bevindt zich onder de navel, bij het heiligbeen. Het is verbonden met het Element Water, dat staat voor flexibiliteit en stroming van emoties. Hier hoort de kleur oranje bij.
Het Symbool voor de Sacraal Chakra is Een zesbladige lotus met een cirkel, wat de cyclus van leven en emotionele balans weerspiegelt.
Je ontvang de klankschaal compleet met een stevig en gedecoreerde opbergdoos met stok en een rood meditatiekussentje. Verpakt in kartonnen geschenkdoos. Met informatie over de 7 chakra's in het Engels, Nederlands, Duits, Italiaans, Frans en Spaans.
Diameter 7,6 cm, gewicht 405 gram.
Materialen: metaalmengsel van messing, brons en ijzer. Loodvrije verf.
Niet met chakra toon.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.